TIMKEN JP13049-A/10 Konik makaralı rulmanlar
Yorum Yap / Yorumları Oku
8.684,55 TL
Stok Kodu
TIMKEN JP13049-A/10
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
Timken JP13049-A/10, Konik makaralı rulmanlar kategorisinde yer alan bir üründür. Öne çıkan teknik bilgiler arasında iç çap 130 mm, dış çap 185 mm ve yükseklik 29 mm bulunur.
  • Marka: Timken
  • Ürün Kodu: JP13049-A/10
  • Ürün Tipi: Konik makaralı rulmanlar
  • Yükseklik: 29 mm
  • İç Çap: 130 mm
  • Dış Çap: 185 mm