TIMKEN JP12049-A/10 Konik makaralı rulmanlar
Yorum Yap / Yorumları Oku
7.290,90 TL
Stok Kodu
TIMKEN JP12049-A/10
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
Timken JP12049-A/10, Konik makaralı rulmanlar kategorisinde yer alan bir üründür. Öne çıkan teknik bilgiler arasında iç çap 120 mm, dış çap 170 mm ve yükseklik 27 mm bulunur.
  • Marka: Timken
  • Ürün Kodu: JP12049-A/10
  • Ürün Tipi: Konik makaralı rulmanlar
  • Yükseklik: 27 mm
  • İç Çap: 120 mm
  • Dış Çap: 170 mm