SKF XGGRAE50NPPB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar (Dış Çap 90mm - Genişlik 30,20 mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
2.726,46 TL
Stok Kodu
SKF XGGRAE50NPPB
Fiyat
SKF XGGRAE50NPPB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar
Özellikler
  • Genişlik: 30,20 mm
  • İç Çap: 50mm
  • Dış Çap: 90mm
  • Delik Çapı: d / 50 / mm
  • Genişlik, İç Halka: B / 30,20 / mm
  • Genişlik, Toplam: 43,70 / mm
  • Dış Çap: d2 / 90 / mm
SKF XGGRAE50NPPB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar (Dış Çap 90mm - Genişlik 30,20 mm) SKF XGGRAE50NPPB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar (Dış Çap 90mm - Genişlik 30,20 mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF XGGRAE50NPPB