SKF XGGRAE40NPPB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar (Dış Çap 80mm - Genişlik 30,20 mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
2.028,78 TL
Stok Kodu
SKF XGGRAE40NPPB
Fiyat
SKF XGGRAE40NPPB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar
Özellikler
  • Genişlik: 30,20 mm
  • İç Çap: 40mm
  • Dış Çap: 80mm
  • Delik Çapı: d / 40 / mm
  • Genişlik, İç Halka: B / 30,20 / mm
  • Genişlik, Toplam: 43,70 / mm
  • Dış Çap: d2 / 80 / mm
SKF XGGRAE40NPPB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar (Dış Çap 80mm - Genişlik 30,20 mm) SKF XGGRAE40NPPB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar (Dış Çap 80mm - Genişlik 30,20 mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF XGGRAE40NPPB