SKF XGGE50KRRB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar (Dış Çap 90mm - Genişlik 49,20 mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
3.039,12 TL
Stok Kodu
SKF XGGE50KRRB
Fiyat
SKF XGGE50KRRB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar
Özellikler
  • Genişlik: 49,20 mm
  • İç Çap: 50mm
  • Dış Çap: 90mm
  • Delik Çapı: d / 50 / mm
  • Genişlik, İç Halka: B / 49,20 / mm
  • Genişlik, Toplam: 62,70 / mm
  • Dış Çap: d2 / 90 / mm
SKF XGGE50KRRB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar (Dış Çap 90mm - Genişlik 49,20 mm) SKF XGGE50KRRB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar (Dış Çap 90mm - Genişlik 49,20 mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF XGGE50KRRB