SKF XGGE40KTTB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar (Dış Çap 80mm - Genişlik 42,80 mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
2.606,04 TL
Stok Kodu
SKF XGGE40KTTB
Fiyat
SKF XGGE40KTTB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar
Özellikler
  • Genişlik: 42,80 mm
  • İç Çap: 40mm
  • Dış Çap: 80mm
  • Delik Çapı: d / 40 / mm
  • Genişlik, İç Halka: B / 42,80 / mm
  • Genişlik, Toplam: 56,30 / mm
  • Dış Çap: d2 / 80 / mm
SKF XGGE40KTTB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar (Dış Çap 80mm - Genişlik 42,80 mm) SKF XGGE40KTTB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar (Dış Çap 80mm - Genişlik 42,80 mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF XGGE40KTTB