SKF XGGE30KRRB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar (Dış Çap 62mm - Genişlik 36,40 mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
1.605,42 TL
Stok Kodu
SKF XGGE30KRRB
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF XGGE30KRRB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar
Özellikler
  • Genişlik: 36,40 mm
  • İç Çap: 30mm
  • Dış Çap: 62mm
  • Delik Çapı: d / 30 / mm
  • Genişlik, İç Halka: B / 36,40 / mm
  • Genişlik, Toplam: 48,30 / mm
  • Dış Çap: d2 / 62 / mm
  • Genişlik, Dış Halka: C / 18 / mm
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Makinalar Ve Otomasyon Hatları
  • Elektrik Motorları Ve Redüktör Sistemleri
  • Pompa, Fan Ve Kompresör Uygulamaları
  • Konveyör, Makaralı Sistemler Ve Şanzımanlar
  • Tarım, İnşaat Ve Genel Mekanik Uygulamalar
SKF XGGE30KRRB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar (Dış Çap 62mm - Genişlik 36,40 mm) SKF XGGE30KRRB Radyal Geçmeli Bilyalı Rulmanlar (Dış Çap 62mm - Genişlik 36,40 mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF XGGE30KRRB