SKF T2DC 220/VE679 Konik Makaralı Rulmanlar (Dış Çap 285mm - Genişlik 40mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
40.136,04 TL
Stok Kodu
SKF T2DC 220/VE679
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF T2DC 220/VE679 Konik Makaralı Rulmanlar
Özellikler
  • Genişlik: 40mm
  • İç Çap: 220mm
  • Dış Çap: 285mm
  • Delik Çapı: d / 220 / mm
  • Dış Çap: d2 / 285 / mm
  • Genişlik, Dış Halka: C / 33 / mm
  • Temas Açısı: α / 12 / °
  • Genişlik, İç Halka: B / 40 / mm
  • Genişlik, Toplam: 41 / mm
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Makinalar Ve Otomasyon Hatları
  • Elektrik Motorları Ve Redüktör Sistemleri
  • Pompa, Fan Ve Kompresör Uygulamaları
  • Konveyör, Makaralı Sistemler Ve Şanzımanlar
  • Tarım, İnşaat Ve Genel Mekanik Uygulamalar
SKF T2DC 220/VE679 Konik Makaralı Rulmanlar (Dış Çap 285mm - Genişlik 40mm) SKF T2DC 220/VE679 Konik Makaralı Rulmanlar (Dış Çap 285mm - Genişlik 40mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF T2DC 220/VE679