SKF SIRD50-ES Çubuk Uçları (Dış Çap 116mm - Genişlik 35mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
12.265,02 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF SIRD50-ES
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF SIRD50-ES Çubuk Uçları
Özellikler
  • Genişlik: 35mm
  • İç Çap: 50mm
  • Dış Çap: 116mm
  • Ağırlık: 3.30Kg
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Bakım Ve Onarım Uygulamaları
  • Makine Ve Ekipman Yedek Parça İhtiyaçları
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF SIRD50-ES Çubuk Uçları (Dış Çap 116mm - Genişlik 35mm) SKF SIRD50-ES Çubuk Uçları (Dış Çap 116mm - Genişlik 35mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF SIRD50-ES