SKF SILKAC30-M Çubuk Uçları (Dış Çap 71mm - Genişlik 37 mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
7.504,92 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF SILKAC30-M
Fiyat
SKF SILKAC30-M Çubuk Uçları
Özellikler
  • Yükseklik: 37 mm
  • İç Çap: 30mm
  • Dış Çap: 71mm
  • Ağırlık: 1.15Kg
  • Delik Çapı: d / 30 / mm
  • Genişlik İç Halka: B / 37 / mm
  • Kafa Genişliği: C1 / max.27
  • Eğim Açısı: α / 17 / °
  • Muhafaza Çapı Sapı: d3 / max.52
  • Uzunluk (Yükseklik) Gövde: l4 / max.146
  • Şaft Pahı - Merkez Rot Ucu Gözü Mesafesi: l7 / min.35
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF SILKAC30-M Çubuk Uçları (Dış Çap 71mm - Genişlik 37 mm) SKF SILKAC30-M Çubuk Uçları (Dış Çap 71mm - Genişlik 37 mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF SILKAC30-M