SKF SILKAC20-M Çubuk Uçları (Dış Çap 51mm - Genişlik 25mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
4.159,08 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF SILKAC20-M
Fiyat
SKF SILKAC20-M Çubuk Uçları
Özellikler
  • Yükseklik: 25mm
  • İç Çap: 20mm
  • Dış Çap: 51mm
  • Ağırlık: 400g
  • Delik Çapı: d / 20 / mm
  • Genişlik İç Halka: B / 25 / mm
  • Kafa Genişliği: C1 / max.18,5
  • Eğim Açısı: α / 14 / °
  • Muhafaza Çapı Şaftı: d3 / max.37
  • Uzunluk (Yükseklik) Gövde: l4 / max.103
  • Şaft Pahı - Merkez Rot Ucu Gözü Mesafesi: l7 / min.25
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF SILKAC20-M Çubuk Uçları (Dış Çap 51mm - Genişlik 25mm) SKF SILKAC20-M Çubuk Uçları (Dış Çap 51mm - Genişlik 25mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF SILKAC20-M