SKF SILKAC16-M Çubuk Uçları (Dış Çap 43mm - Genişlik 21 mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
3.225,96 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF SILKAC16-M
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF SILKAC16-M Çubuk Uçları
Özellikler
  • Yükseklik: 21 mm
  • İç Çap: 16mm
  • Dış Çap: 43mm
  • Ağırlık: 220g
  • Delik Çapı: d / 16 / mm
  • Genişlik İç Halka: B / 21 / mm
  • Kafa Genişliği: C1 / max.15,5
  • Eğim Açısı: α / 15 / °
  • Muhafaza Çapı Sapı: d3 / max.29
  • Uzunluk (Yükseklik) Gövde: l4 / max.86
  • Şaft Pahı - Merkez Rot Ucu Gözü Mesafesi: l7 / min.21
  • Pah Boyutu Deliği: r1 / min.0,3
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Bakım Ve Onarım Uygulamaları
  • Makine Ve Ekipman Yedek Parça İhtiyaçları
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF SILKAC16-M Çubuk Uçları (Dış Çap 43mm - Genişlik 21 mm) SKF SILKAC16-M Çubuk Uçları (Dış Çap 43mm - Genişlik 21 mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF SILKAC16-M