SKF SIKAC12-M Çubuk Uçları (Dış Çap 33mm - Genişlik 16mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
1.386,18 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF SIKAC12-M
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF SIKAC12-M Çubuk Uçları
Özellikler
  • Yükseklik: 16mm
  • İç Çap: 12mm
  • Dış Çap: 33mm
  • Ağırlık: 110g
  • Delik Çapı: d / 12 / mm
  • Genişlik İç Halka: B / 16 / mm
  • Kafa Genişliği: C1 / max.12,5
  • Eğim Açısı: α / 13 / °
  • Muhafaza Çapı Şaftı: d3 / max.23
  • Uzunluk (Yükseklik) Gövde: l4 / max.67
  • Şaft Pahı - Merkez Rot Ucu Gözü Mesafesi: l7 / min.16
  • Pah Boyutu Deliği: r1 / min.0,3
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Bakım Ve Onarım Uygulamaları
  • Makine Ve Ekipman Yedek Parça İhtiyaçları
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF SIKAC12-M Çubuk Uçları (Dış Çap 33mm - Genişlik 16mm) SKF SIKAC12-M Çubuk Uçları (Dış Çap 33mm - Genişlik 16mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF SIKAC12-M