SKF SAL40-TE-2RS Çubuk Uçları (Dış Çap 92mm - Genişlik 28mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
11.607,30 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF SAL40-TE-2RS
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF SAL40-TE-2RS Çubuk Uçları
Özellikler
  • Genişlik: 28mm
  • İç Çap: 40mm
  • Dış Çap: 92mm
  • Ağırlık: 1,90 kg
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Bakım Ve Onarım Uygulamaları
  • Makine Ve Ekipman Yedek Parça İhtiyaçları
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF SAL40-TE-2RS Çubuk Uçları (Dış Çap 92mm - Genişlik 28mm) SKF SAL40-TE-2RS Çubuk Uçları (Dış Çap 92mm - Genişlik 28mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF SAL40-TE-2RS