SKF SAA45-ES-2RS Çubuk Uçları (Dış Çap 102mm - Genişlik 32mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
20.648,52 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF SAA45-ES-2RS
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF SAA45-ES-2RS Çubuk Uçları
Özellikler
  • Yükseklik: 32mm
  • İç Çap: 45mm
  • Dış Çap: 102mm
  • Ağırlık: 2,45 kg
  • Delik Çapı: d / 45 / mm
  • Genişlik İç Halka: B / 32 / mm
  • Kafa Genişliği: C1 / max.28
  • Eğim Açısı: α / 7 / °
  • Uzunluk Tehdidi: l3 / dak.92
  • Şaft Pahı - Merkez Rot Ucu Gözü Mesafesi: l7 / min.50
  • Kafa Çapı: d2 / max.104
  • Konu: M 42x3
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Bakım Ve Onarım Uygulamaları
  • Makine Ve Ekipman Yedek Parça İhtiyaçları
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF SAA45-ES-2RS Çubuk Uçları (Dış Çap 102mm - Genişlik 32mm) SKF SAA45-ES-2RS Çubuk Uçları (Dış Çap 102mm - Genişlik 32mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF SAA45-ES-2RS