SKF PHFTB3535X75MM Düz Burçlar (Dış Çap 127mm - Genişlik 89mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
1.470,42 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF PHFTB3535X75MM
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF PHFTB3535X75MM Düz Burçlar
Özellikler
  • Genişlik: 89mm
  • İç Çap: 75mm
  • Dış Çap: 127mm
  • Delik Çapı: d / 75 / mm
  • Genişlik: B / 89 / mm
  • Dış Çap: d2 / 127 / mm
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Bakım Ve Onarım Uygulamaları
  • Makine Ve Ekipman Yedek Parça İhtiyaçları
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF PHFTB3535X75MM Düz Burçlar (Dış Çap 127mm - Genişlik 89mm) SKF PHFTB3535X75MM Düz Burçlar (Dış Çap 127mm - Genişlik 89mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF PHFTB3535X75MM