SKF PHFTB2012X38MM Düz Burçlar (Dış Çap 69,90 mm - Genişlik 31,80 mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
684,72 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF PHFTB2012X38MM
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF PHFTB2012X38MM Düz Burçlar
Özellikler
  • Genişlik: 31,80 mm
  • İç Çap: 38mm
  • Dış Çap: 69,90 mm
  • Delik Çapı: d / 38 / mm
  • Genişlik: B / 31,80 / mm
  • Dış Çap: d2 / 69,90 / mm
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Bakım Ve Onarım Uygulamaları
  • Makine Ve Ekipman Yedek Parça İhtiyaçları
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF PHFTB2012X38MM Düz Burçlar (Dış Çap 69,90 mm - Genişlik 31,80 mm) SKF PHFTB2012X38MM Düz Burçlar (Dış Çap 69,90 mm - Genişlik 31,80 mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF PHFTB2012X38MM