SKF PHF TB5050X105MM Düz Burçlar (Dış Çap 178mm - Genişlik 127mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
9.057,96 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF PHF TB5050X105MM
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF PHF TB5050X105MM Düz Burçlar
Özellikler
  • Genişlik: 127mm
  • İç Çap: 105mm
  • Dış Çap: 178mm
  • Delik Çapı: d / 105 / mm
  • Genişlik: B / 127 / mm
  • Dış Çap: d2 / 178 / mm
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Bakım Ve Onarım Uygulamaları
  • Makine Ve Ekipman Yedek Parça İhtiyaçları
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF PHF TB5050X105MM Düz Burçlar (Dış Çap 178mm - Genişlik 127mm) SKF PHF TB5050X105MM Düz Burçlar (Dış Çap 178mm - Genişlik 127mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF PHF TB5050X105MM