SKF PHF TB2517X42MM Düz Burçlar (Dış Çap 85.70mm - Genişlik 44,50 mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
915,30 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF PHF TB2517X42MM
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF PHF TB2517X42MM Düz Burçlar
Özellikler
  • Genişlik: 44,50 mm
  • İç Çap: 42mm
  • Dış Çap: 85.70mm
  • Delik Çapı: d / 42 / mm
  • Genişlik: B / 44,50 / mm
  • Dış Çap: d2 / 85,70 / mm
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Bakım Ve Onarım Uygulamaları
  • Makine Ve Ekipman Yedek Parça İhtiyaçları
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF PHF TB2517X42MM Düz Burçlar (Dış Çap 85.70mm - Genişlik 44,50 mm) SKF PHF TB2517X42MM Düz Burçlar (Dış Çap 85.70mm - Genişlik 44,50 mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF PHF TB2517X42MM