SKF PHF TB1615X22MM Düz Burçlar (Dış Çap 57.20mm - Genişlik 38,10 mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
810,00 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF PHF TB1615X22MM
Fiyat
SKF PHF TB1615X22MM Düz Burçlar
Özellikler
  • Genişlik: 38,10 mm
  • İç Çap: 22mm
  • Dış Çap: 57.20mm
  • Delik Çapı: d / 22 / mm
  • Genişlik: B / 38,10 / mm
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF PHF TB1615X22MM Düz Burçlar (Dış Çap 57.20mm - Genişlik 38,10 mm) SKF PHF TB1615X22MM Düz Burçlar (Dış Çap 57.20mm - Genişlik 38,10 mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF PHF TB1615X22MM