SKF PHF TB1610X25MM Düz Burçlar (Dış Çap 57.20mm - Genişlik 25,40 mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
574,56 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF PHF TB1610X25MM
Fiyat
SKF PHF TB1610X25MM Düz Burçlar
Özellikler
  • Genişlik: 25,40 mm
  • İç Çap: 25mm
  • Dış Çap: 57.20mm
  • Ağırlık: 10g
  • Delik Çapı: d / 25 / mm
  • Genişlik: B / 25,40 / mm
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF PHF TB1610X25MM Düz Burçlar (Dış Çap 57.20mm - Genişlik 25,40 mm) SKF PHF TB1610X25MM Düz Burçlar (Dış Çap 57.20mm - Genişlik 25,40 mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF PHF TB1610X25MM