SKF PHF TB1610X22MM Düz Burçlar (Dış Çap 57.20mm - Genişlik 25,40 mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
561,06 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF PHF TB1610X22MM
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF PHF TB1610X22MM Düz Burçlar
Özellikler
  • Genişlik: 25,40 mm
  • İç Çap: 22mm
  • Dış Çap: 57.20mm
  • Delik Çapı: d / 22 / mm
  • Genişlik: B / 25,40 / mm
  • Dış Çap: d2 / 57,20 / mm
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Bakım Ve Onarım Uygulamaları
  • Makine Ve Ekipman Yedek Parça İhtiyaçları
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF PHF TB1610X22MM Düz Burçlar (Dış Çap 57.20mm - Genişlik 25,40 mm) SKF PHF TB1610X22MM Düz Burçlar (Dış Çap 57.20mm - Genişlik 25,40 mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF PHF TB1610X22MM