SKF PHF TB1210X22MM Düz Burçlar (Dış Çap 47.60mm - Genişlik 25,40 mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
469,26 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF PHF TB1210X22MM
Fiyat
SKF PHF TB1210X22MM Düz Burçlar
Özellikler
  • Genişlik: 25,40 mm
  • İç Çap: 22mm
  • Dış Çap: 47.60mm
  • Delik Çapı: d / 22 / mm
  • Genişlik: B / 25,40 / mm
  • Dış Çap: d2 / 47,60 / mm
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF PHF TB1210X22MM Düz Burçlar (Dış Çap 47.60mm - Genişlik 25,40 mm) SKF PHF TB1210X22MM Düz Burçlar (Dış Çap 47.60mm - Genişlik 25,40 mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF PHF TB1210X22MM