SKF PHF TB1108X28MM Düz Burçlar (Dış Çap 38.40mm - Genişlik 22,20 mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
352,62 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF PHF TB1108X28MM
Fiyat
SKF PHF TB1108X28MM Düz Burçlar
Özellikler
  • Genişlik: 22,20 mm
  • İç Çap: 28mm
  • Dış Çap: 38.40mm
  • Delik Çapı: d / 28 / mm
  • Genişlik: B / 22,20 / mm
  • Dış Çap: d2 / 38,40 / mm
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF PHF TB1108X28MM Düz Burçlar (Dış Çap 38.40mm - Genişlik 22,20 mm) SKF PHF TB1108X28MM Düz Burçlar (Dış Çap 38.40mm - Genişlik 22,20 mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF PHF TB1108X28MM