SKF PHF FX10-55X85 Düz Burçlar (Dış Çap 85mm - Genişlik 24mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
1.384,56 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF PHF FX10-55X85
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF PHF FX10-55X85 Düz Burçlar
Özellikler
  • Genişlik: 24mm
  • İç Çap: 55mm
  • Dış Çap: 85mm
  • Delik Çapı: d / 55 / mm
  • Dış Çap: d2 / 85 / mm
  • Eleman Genişliği: 24 / mm
  • Genişlik, Toplam: 33,50 / mm
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Bakım Ve Onarım Uygulamaları
  • Makine Ve Ekipman Yedek Parça İhtiyaçları
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF PHF FX10-55X85 Düz Burçlar (Dış Çap 85mm - Genişlik 24mm) SKF PHF FX10-55X85 Düz Burçlar (Dış Çap 85mm - Genişlik 24mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF PHF FX10-55X85