SKF NKI40-20-TN İğneli Rulmanlar (Dış Çap 55mm - Genişlik 20mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
1.800,36 TL
Stok Kodu
SKF NKI40-20-TN
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF NKI40-20-TN İğneli Rulmanlar
Özellikler
  • Yükseklik: 20mm
  • İç Çap: 40mm
  • Dış Çap: 55mm
  • Ağırlık: 140g
  • Yuvarlanma Yolu Çapı İç Bilezik: F / 45 / mm
  • Dış Çap: d2 / 55 / mm
  • Pah Boyutu Dış Halka: r1,2 / min.0,3
  • Genişlik: B / 20 / mm
  • Delik Çapı: d / 40 / mm
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Makinalar Ve Otomasyon Hatları
  • Elektrik Motorları Ve Redüktör Sistemleri
  • Pompa, Fan Ve Kompresör Uygulamaları
  • Konveyör, Makaralı Sistemler Ve Şanzımanlar
  • Tarım, İnşaat Ve Genel Mekanik Uygulamalar
SKF NKI40-20-TN İğneli Rulmanlar (Dış Çap 55mm - Genişlik 20mm) SKF NKI40-20-TN İğneli Rulmanlar (Dış Çap 55mm - Genişlik 20mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF NKI40-20-TN