SKF NATV40-PPX-A Boyunduruk Silindirleri (Dış Çap 60.90mm - Genişlik 32mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
6.552,36 TL
Stok Kodu
SKF NATV40-PPX-A
Fiyat
SKF NATV40-PPX-A Boyunduruk Silindirleri
Özellikler
  • Genişlik: 32mm
  • İç Çap: 40mm
  • Dış Çap: 60.90mm
  • Ağırlık: 870g
  • Dış Çap: d2 / 80 / mm
  • Genişlik Dış Halka: C / 30 / mm
  • Dış Çap Flanş Halkası: d1 / 60,90 / mm
  • Delik Çapı: d / 40 / mm
  • Genişlik İç Halka: B / 32 / mm
  • Pah Boyutu Dış Halka: r1,2 / min.1
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF NATV40-PPX-A Boyunduruk Silindirleri (Dış Çap 60.90mm - Genişlik 32mm) SKF NATV40-PPX-A Boyunduruk Silindirleri (Dış Çap 60.90mm - Genişlik 32mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF NATV40-PPX-A