SKF NATV40-PPA Destek Rulosu (Dış Çap 80mm - Genişlik 30mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
5.896,80 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF NATV40-PPA
Fiyat
SKF NATV40-PPA Destek Rulosu
Özellikler
  • Genişlik: 30mm
  • İç Çap: 40mm
  • Dış Çap: 80mm
  • Ağırlık: 840g
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF NATV40-PPA Destek Rulosu (Dış Çap 80mm - Genişlik 30mm) SKF NATV40-PPA Destek Rulosu (Dış Çap 80mm - Genişlik 30mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF NATV40-PPA