SKF NATV17-PPX-A Boyunduruk Silindirleri (Dış Çap 32.20mm - Genişlik 21mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
2.687,04 TL
Stok Kodu
SKF NATV17-PPX-A
Fiyat
SKF NATV17-PPX-A Boyunduruk Silindirleri
Özellikler
  • Genişlik: 21mm
  • İç Çap: 17mm
  • Dış Çap: 32.20mm
  • Ağırlık: 160g
  • Dış Çap: d2 / 40 / mm
  • Genişlik Dış Halka: C / 20 / mm
  • Dış Çap Flanş Halkası: d1 / 32,20 / mm
  • Delik Çapı: d / 17 / mm
  • Genişlik İç Halka: B / 21 / mm
  • Pah Boyutu Dış Halka: r1,2 / min.1
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF NATV17-PPX-A Boyunduruk Silindirleri (Dış Çap 32.20mm - Genişlik 21mm) SKF NATV17-PPX-A Boyunduruk Silindirleri (Dış Çap 32.20mm - Genişlik 21mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF NATV17-PPX-A