SKF NATV15-PPA Destek Rulosu (Dış Çap 35mm - Genişlik 18mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
2.060,10 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF NATV15-PPA
Fiyat
SKF NATV15-PPA Destek Rulosu
Özellikler
  • Genişlik: 18mm
  • İç Çap: 15mm
  • Dış Çap: 35mm
  • Ağırlık: 98g
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF NATV15-PPA Destek Rulosu (Dış Çap 35mm - Genişlik 18mm) SKF NATV15-PPA Destek Rulosu (Dış Çap 35mm - Genişlik 18mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF NATV15-PPA