SKF NATV12-PPA Destek Rulosu (Dış Çap 32mm - Genişlik 14mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
1.740,42 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF NATV12-PPA
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF NATV12-PPA Destek Rulosu
Özellikler
  • Genişlik: 14mm
  • İç Çap: 12mm
  • Dış Çap: 32mm
  • Ağırlık: 72g
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Bakım Ve Onarım Uygulamaları
  • Makine Ve Ekipman Yedek Parça İhtiyaçları
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF NATV12-PPA Destek Rulosu (Dış Çap 32mm - Genişlik 14mm) SKF NATV12-PPA Destek Rulosu (Dış Çap 32mm - Genişlik 14mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF NATV12-PPA