SKF NATR35-PPA Destek Rulosu (Dış Çap 72mm - Genişlik 28mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
4.928,04 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF NATR35-PPA
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF NATR35-PPA Destek Rulosu
Özellikler
  • Genişlik: 28mm
  • İç Çap: 35mm
  • Dış Çap: 72mm
  • Ağırlık: 640g
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Bakım Ve Onarım Uygulamaları
  • Makine Ve Ekipman Yedek Parça İhtiyaçları
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF NATR35-PPA Destek Rulosu (Dış Çap 72mm - Genişlik 28mm) SKF NATR35-PPA Destek Rulosu (Dış Çap 72mm - Genişlik 28mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF NATR35-PPA