SKF K18X24X20/0-2 İğneli Rulmanlar (Dış Çap 24mm - Genişlik 20mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
498,96 TL
Stok Kodu
SKF K18X24X20/0-2
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF K18X24X20/0-2 İğneli Rulmanlar
Özellikler
  • Genişlik: 20mm
  • İç Çap: 18mm
  • Dış Çap: 24mm
  • Ağırlık: 19g
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Makinalar Ve Otomasyon Hatları
  • Elektrik Motorları Ve Redüktör Sistemleri
  • Pompa, Fan Ve Kompresör Uygulamaları
  • Konveyör, Makaralı Sistemler Ve Şanzımanlar
  • Tarım, İnşaat Ve Genel Mekanik Uygulamalar
SKF K18X24X20/0-2 İğneli Rulmanlar (Dış Çap 24mm - Genişlik 20mm) SKF K18X24X20/0-2 İğneli Rulmanlar (Dış Çap 24mm - Genişlik 20mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF K18X24X20/0-2