SKF K16X22X13 İğneli Rulmanlar (Dış Çap 22mm - Genişlik 13mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
394,20 TL
Stok Kodu
SKF K16X22X13
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF K16X22X13 İğneli Rulmanlar
Özellikler
  • Genişlik: 13mm
  • İç Çap: 16mm
  • Dış Çap: 22mm
  • Ağırlık: 11.90g
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Makinalar Ve Otomasyon Hatları
  • Elektrik Motorları Ve Redüktör Sistemleri
  • Pompa, Fan Ve Kompresör Uygulamaları
  • Konveyör, Makaralı Sistemler Ve Şanzımanlar
  • Tarım, İnşaat Ve Genel Mekanik Uygulamalar
SKF K16X22X13 İğneli Rulmanlar (Dış Çap 22mm - Genişlik 13mm) SKF K16X22X13 İğneli Rulmanlar (Dış Çap 22mm - Genişlik 13mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF K16X22X13