SKF IR50X58X40 İğneli Rulmanlar (Dış Çap 58mm - Genişlik 40mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
1.317,06 TL
Stok Kodu
SKF IR50X58X40
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF IR50X58X40 İğneli Rulmanlar
Özellikler
  • Yükseklik: 40mm
  • İç Çap: 50mm
  • Dış Çap: 58mm
  • Ağırlık: 210g
  • Delik Çapı: d / 50 / mm
  • Genişlik: B / 40 / mm
  • Yuvarlanma Yolu Çapı: F / 58 / mm
  • Pah Boyutu İç Bilezik: r1,2 / min.0,6
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Makinalar Ve Otomasyon Hatları
  • Elektrik Motorları Ve Redüktör Sistemleri
  • Pompa, Fan Ve Kompresör Uygulamaları
  • Konveyör, Makaralı Sistemler Ve Şanzımanlar
  • Tarım, İnşaat Ve Genel Mekanik Uygulamalar
SKF IR50X58X40 İğneli Rulmanlar (Dış Çap 58mm - Genişlik 40mm) SKF IR50X58X40 İğneli Rulmanlar (Dış Çap 58mm - Genişlik 40mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF IR50X58X40