SKF IR40X48X22 İğneli Rulmanlar (Dış Çap 48mm - Genişlik 22 mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
565,92 TL
Stok Kodu
SKF IR40X48X22
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF IR40X48X22 İğneli Rulmanlar
Özellikler
  • Yükseklik: 22 mm
  • İç Çap: 40mm
  • Dış Çap: 48mm
  • Ağırlık: 94g
  • Delik Çapı: d / 40 / mm
  • Genişlik: B / 22 / mm
  • Yuvarlanma Yolu Çapı: F / 48 / mm
  • Pah Boyutu İç Bilezik: r1,2 / min.0,6
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Makinalar Ve Otomasyon Hatları
  • Elektrik Motorları Ve Redüktör Sistemleri
  • Pompa, Fan Ve Kompresör Uygulamaları
  • Konveyör, Makaralı Sistemler Ve Şanzımanlar
  • Tarım, İnşaat Ve Genel Mekanik Uygulamalar
SKF IR40X48X22 İğneli Rulmanlar (Dış Çap 48mm - Genişlik 22 mm) SKF IR40X48X22 İğneli Rulmanlar (Dış Çap 48mm - Genişlik 22 mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF IR40X48X22