SKF GLY.PG13514060-F Düz Burçlar (Dış Çap 140mm - Genişlik 60mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
4.477,14 TL
Kategori
Stok Kodu
SKF GLY.PG13514060-F
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF GLY.PG13514060-F Düz Burçlar
Özellikler
  • Genişlik: 60mm
  • İç Çap: 135mm
  • Dış Çap: 140mm
  • Ağırlık: 502g
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Bakım Ve Onarım Uygulamaları
  • Makine Ve Ekipman Yedek Parça İhtiyaçları
  • Otomasyon Ve Mekanik Sistemler
SKF GLY.PG13514060-F Düz Burçlar (Dış Çap 140mm - Genişlik 60mm) SKF GLY.PG13514060-F Düz Burçlar (Dış Çap 140mm - Genişlik 60mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF GLY.PG13514060-F