SKF GEK22-ESA Küresel Düz Rulmanlar (Dış Çap 43mm - Genişlik 28mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
2.102,76 TL
Stok Kodu
SKF GEK22-ESA
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF GEK22-ESA Küresel Düz Rulmanlar
Özellikler
  • Genişlik: 28mm
  • İç Çap: 22mm
  • Dış Çap: 43mm
  • Ağırlık: 186g
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Makinalar Ve Otomasyon Hatları
  • Elektrik Motorları Ve Redüktör Sistemleri
  • Pompa, Fan Ve Kompresör Uygulamaları
  • Konveyör, Makaralı Sistemler Ve Şanzımanlar
  • Tarım, İnşaat Ve Genel Mekanik Uygulamalar
SKF GEK22-ESA Küresel Düz Rulmanlar (Dış Çap 43mm - Genişlik 28mm) SKF GEK22-ESA Küresel Düz Rulmanlar (Dış Çap 43mm - Genişlik 28mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF GEK22-ESA