SKF GEK10-ESA Küresel Düz Rulmanlar (Dış Çap 22mm - Genişlik 14mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
613,98 TL
Stok Kodu
SKF GEK10-ESA
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF GEK10-ESA Küresel Düz Rulmanlar
Özellikler
  • Genişlik: 14mm
  • İç Çap: 10mm
  • Dış Çap: 22mm
  • Ağırlık: 32g
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Makinalar Ve Otomasyon Hatları
  • Elektrik Motorları Ve Redüktör Sistemleri
  • Pompa, Fan Ve Kompresör Uygulamaları
  • Konveyör, Makaralı Sistemler Ve Şanzımanlar
  • Tarım, İnşaat Ve Genel Mekanik Uygulamalar
SKF GEK10-ESA Küresel Düz Rulmanlar (Dış Çap 22mm - Genişlik 14mm) SKF GEK10-ESA Küresel Düz Rulmanlar (Dış Çap 22mm - Genişlik 14mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF GEK10-ESA