SKF GEH90-ES-2RS Küresel Düz Rulmanlar (Dış Çap 150mm - Genişlik 85mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
15.314,94 TL
Stok Kodu
SKF GEH90-ES-2RS
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF GEH90-ES-2RS Küresel Düz Rulmanlar
Özellikler
  • Yükseklik: 85mm
  • İç Çap: 90mm
  • Dış Çap: 150mm
  • Ağırlık: 5,22 kg
  • Delik Çapı: d / 90 / mm
  • Nominal Genişlik: B / 85 / mm
  • Eğim Açısı: α / 15 / °
  • Dış Halkadaki Halka Şeklindeki Yağlama Kanalının Genişliği: b / 11,50 / mm
  • Yağlama Deliği Çapı (Dış Halka): M / 5 / mm
  • Pah Boyutu Dış Halka: r1,2 / min.1
  • Dış Çap: d2 / 150 / mm
  • Genişlik Dış Halka: C / 55 / mm
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Makinalar Ve Otomasyon Hatları
  • Elektrik Motorları Ve Redüktör Sistemleri
  • Pompa, Fan Ve Kompresör Uygulamaları
  • Konveyör, Makaralı Sistemler Ve Şanzımanlar
  • Tarım, İnşaat Ve Genel Mekanik Uygulamalar
SKF GEH90-ES-2RS Küresel Düz Rulmanlar (Dış Çap 150mm - Genişlik 85mm) SKF GEH90-ES-2RS Küresel Düz Rulmanlar (Dış Çap 150mm - Genişlik 85mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF GEH90-ES-2RS