SKF GE90-TXG3A-2LS Küresel Düz Rulmanlar (Dış Çap 130mm - Genişlik 60mm)
Yorum Yap / Yorumları Oku
55,19 TL
Stok Kodu
SKF GE90-TXG3A-2LS
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
SKF GE90-TXG3A-2LS Küresel Düz Rulmanlar
Özellikler
  • Yükseklik: 60mm
  • İç Çap: 90mm
  • Dış Çap: 130mm
  • Ağırlık: 2,75 kg
  • Pah Boyutu Dış Halka: r1,2 / min.1
  • Yuvarlanma Yolu Çapı İç Bilezik: F / 115 / mm
  • Genişlik Dış Halka: C / 50 / mm
  • Dış Çap: d2 / 130 / mm
  • Pah Boyutu Deliği: r1 / min.1
  • Eğim Açısı: α / 5 / °
  • Nominal Genişlik: B / 60 / mm
  • Delik Çapı: d / 90 / mm
Kullanım Alanları
  • Endüstriyel Makinalar Ve Otomasyon Hatları
  • Elektrik Motorları Ve Redüktör Sistemleri
  • Pompa, Fan Ve Kompresör Uygulamaları
  • Konveyör, Makaralı Sistemler Ve Şanzımanlar
  • Tarım, İnşaat Ve Genel Mekanik Uygulamalar
SKF GE90-TXG3A-2LS Küresel Düz Rulmanlar (Dış Çap 130mm - Genişlik 60mm) SKF GE90-TXG3A-2LS Küresel Düz Rulmanlar (Dış Çap 130mm - Genişlik 60mm) ürünü en ucuz fiyatı ile sanayielinde.com'da satılmaktadır. SKF GE90-TXG3A-2LS