INA K26X30X13-D-A-3-5 İğneli Rulman
Yorum Yap / Yorumları Oku
191,70 TL
Stok Kodu
INA K26X30X13-D-A-3-5
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
K26X30X13-D-A-3-5 INA K26X30X13-D-A-3-5 İğneli Rulman INA İğneli Rulman
Özellikler
  • K26X30X13-D-A-3-5
  • INA
  • İğneli Rulman
  • Genişlik: 13mm İç Çap: 26mm Dış Çap: 30mm Ağırlık: 13g