INA K17X24X20 İğneli Rulman
Yorum Yap / Yorumları Oku
336,60 TL
Stok Kodu
INA K17X24X20
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
K17X24X20 INA K17X24X20 İğneli Rulman INA İğneli Rulman
Özellikler
  • K17X24X20
  • INA K17X24X20 İğneli Rulman
  • INA
  • İğneli Rulman
  • Genişlik: 20mm İç Çap: 17mm Dış Çap: 24mm Ağırlık: 20g