INA EGB220100-E40 Düz Burçlar
Yorum Yap / Yorumları Oku
5.821,65 TL
Kategori
Stok Kodu
INA EGB220100-E40
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
EGB220100-E40 INA EGB220100-E40 Düz Burçlar INA Düz Burçlar
Özellikler
  • EGB220100-E40
  • INA
  • Düz Burçlar
  • Genişlik: 100mm İç Çap: 220mm Dış Çap: 225mm Ağırlık: 1,32 kg