FAG F-237542-02-SKL Diğer Rulman
Yorum Yap / Yorumları Oku
6.665,22 TL
Kategori
Stok Kodu
FAG F-237542-02-SKL
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
Özellikler
  • Marka: FAG
  • Stok Kodu: F-237542-02-SKL
  • Teknik Detaylar: Genişlik: 37,50 mm İç Çap: 44.45mm Dış Çap: 102mm Ağırlık: 1.40Kg