FAG 719/600-MP Mil yatakları
Yorum Yap / Yorumları Oku
0,00 TL
Kategori
Stok Kodu
FAG 719/600-MP
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
FAG 719/600-MP Mil yatakları
Özellikler
  • Marka: FAG
  • Stok Kodu: 719/600-MP
  • Teknik Detaylar: Delik çapı: d / 600 / mm Genişlik: B / 90 / mm Temel statik yük değeri, radyal: C0r / 1.690.000 Sınırlama hızı: nG / 1.100 Dış çap: D / 800 / mm Temel dinamik yük değeri, radyal: Cr / 710.000 Yorulma yükü sınırı, radyal: Cur / 37.000 Referans hızı: nϑr / 620 / 1/dak Genişlik: 90mm İç Çap: 600mm Dış Çap: 800mm Ağırlık: 122Kg