FAG 719/500-MP Mil yatakları
Yorum Yap / Yorumları Oku
0,00 TL
Kategori
Stok Kodu
FAG 719/500-MP
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
FAG 719/500-MP Mil yatakları
Özellikler
  • Marka: FAG
  • Stok Kodu: 719/500-MP
  • Teknik Detaylar: Delik çapı: d / 500 / mm Genişlik: B / 78 / mm Temel statik yük değeri, radyal: C0r / 1.180.000 Sınırlama hızı: nG / 1.340 Dış çap: D / 670 / mm Temel dinamik yük değeri, radyal: Cr / 550.000 Yorulma yükü sınırı, radyal: Cur / 28.000 Referans hızı: nϑr / 790 / 1/dak Genişlik: 78mm İç Çap: 500mm Dış Çap: 670mm Ağırlık: 73.70Kg