FAG 70/530-MPB-P6 Mil yatakları
Yorum Yap / Yorumları Oku
0,00 TL
Kategori
Stok Kodu
FAG 70/530-MPB-P6
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
Özellikler
  • Marka: FAG
  • Stok Kodu: 70/530-MPB-P6
  • Teknik Detaylar: Delik çapı: d / 530 / mm Genişlik: B / 112 / mm Temel statik yük değeri, radyal: C0r / 2.140.000 Sınırlama hızı: nG / 1.140 Dış çap: D / 780 / mm Temel dinamik yük değeri, radyal: Cr / 860.000 Yorulma yükü sınırı, radyal: Cur / 43.500 Referans hızı: nϑr / 680 / 1/dak Genişlik: 112mm İç Çap: 530mm Dış Çap: 780mm Ağırlık: 185Kg