FAG 619/500-M-C3 Sabit bilyalı rulmanlar
Yorum Yap / Yorumları Oku
0,00 TL
Stok Kodu
FAG 619/500-M-C3
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
Özellikler
  • Marka: FAG
  • Stok Kodu: 619/500-M-C3
  • Teknik Detaylar: Delik çapı: d / 500 / mm Genişlik: B / 78 / mm Temel statik yük değeri, radyal: C0r / 810.000 Sınırlama hızı: nG / 1.580 Dış çap: D / 670 / mm Temel dinamik yük değeri, radyal: Cr / 440.000 Yorulma yükü sınırı, radyal: Cur / 18.700 Referans hızı: nϑr / 1.080 Genişlik: 78mm İç Çap: 500mm Dış Çap: 670mm Ağırlık: 79Kg