FAG 618/900-MA-C3 Sabit bilyalı rulmanlar
Stok Kodu
FAG 618/900-MA-C3
Fiyat
Özellikler
  • Marka: FAG
  • Stok Kodu: 618/900-MA-C3
  • Teknik Detaylar: Delik çapı: d / 900 / mm Genişlik: B / 85 / mm Temel statik yük değeri, radyal: C0r / 1.380.000 Sınırlama hızı: nG / 930 / 1/dak Dış çap: D / 1.090 Temel dinamik yük değeri, radyal: Cr / 570.000 Yorulma yükü sınırı, radyal: Cur / 27.500 Referans hızı: nϑr / 550 / 1/dak Genişlik: 85mm İç Çap: 900mm Dış Çap: 1.090 Ağırlık: 172Kg